producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Produkty jubilerskie platerowane, albo też srebrne? Które z nich wybieramy najczęściej? Ta walka znana jest już długo na świecie. W tej chwili odważymy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Choć temat nie będzie to aż tak łatwe jak się wydaje. Te rodzaje biżuterii mają ciekawe mankamenty choć i powszechnie znane plusy noszenia.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu. Z tego powodu jest znacznie droższa. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy metali. Pozostaje znacznie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tej przyczyny częściej wybierają ją klienci z wyższych sfer. Także ważne pozostaje miejsce jej prezentacji, zwykle są to galerie z biżuterią. Pozostaje elegancko pokazana w oświetlonych, szklanych witrynkach. W czasie jej nabywania często dostaniemy eleganckie szkatułkę. W takim salonie pomoc na 100% będzie sympatyczniejsza oraz na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym także nie powinniśmy pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest z reguły produkowana ze mieszanek zwykłych metali i pokrywa się ją niewielką kożuchem metalu szlachetnego. Te wyroby stosunkowo szybko rysują się i klienci kupują nowe. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście niewielka wartość zakupu. Ze smutkiem stwierdzamy, że może wywoływać uczulenia, z reguły produkty z dodatkiem miedzi. Co ważne linie takiej biżuterii pozostają niezwykle piękne ze względu na skład, po prostu zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Komplety tutaj bardzo często składają się z 2 elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria srebrna pozostaje ładniej wykonana i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje znacznie droższa, ale także nie ściera się w takim tempie jak platerowana. Z drugiej strony linie sztucznej biżuterii pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Który typ pozostaje lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty