slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz 3 podstawowe terminy charakteryzujące typową kobietę? My znamy: milość, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują zachowania w nieskończoność zaangażowanego kochanka. Jak często mówią z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby obecny kochanek czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najistotniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty