stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów jest na tyłach, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy projektanci są w stanie zaoferoać ludziom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów po wysokiej jakości materiały. W którym miejscu jest problem konsumentów? Brak potrzebych kompetencji projektantów czy też szukający ludzie są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innej części garderoby klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zagłębić się w miejscowy asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę Polskim projektantom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty